Infektuar: 5118
Shëruar: 2370
Vdekur: 112
Vedat Muriqi rikthehet fuqishëm në përbërjen e parë të Fenerbaçes

Vedat Muriqi rikthehet fuqishëm në përbërjen e parë të Fenerbaçes

Sport December 03, 2019 - 19:13
Detajet

Fenerbahce është duke luajtur përballë Istanbulspor AS në kuadër të Kupës së Turqisë dhe është duke fituar 2:0, transmeton zeri.info

Vedat Muriqi është duke luajtur si titullar pas rikthimit nga lëndimi.

Madje, reprezentuesi kosovar ka kontribuar në golin e dytë të gjigantit turk.

Ai asistoi për Ferdi Kadioglun në minutën e 16-të./Zëri