Infektuar: 9869
Shëruar: 5480
Vdekur: 303
Ilda, jo rastësisht një nga prezantueset më seksi shqiptare

Ilda, jo rastësisht një nga prezantueset më seksi shqiptare

Sport November 19, 2019 - 22:36
Detajet

Prezantuesja e njohur e sportit në ekranin shqiptar Ilda Bejleri, njihet për paraqitjet e saj gjithnjë në formën më të mirë.

Ilda konsiderohet si një vajzë mjaft seksi dhe atraktive dhe mjaft e dashur për publikun.

Ajo numëron mijëra ndjekës nëpër rrjetet sociale për shkak të bukurisë dhe formave trupore.

Edhe së fundmi, ajo nuk I ka zhgënjyer fansat, duke u paraqitur me një fustan që theksonte linjat e saj fantastike, duke marrë mijëra pëlqime nga fansat.

Image

Image