Infektuar: 4931
Shëruar: 2267
Vdekur: 102
U raportua se kishte humbur në Kosovë, zbulohet se ku u gjet tifozi anglez

U raportua se kishte humbur në Kosovë, zbulohet se ku u gjet tifozi anglez

Sport November 18, 2019 - 13:05
Lexoni detajet!

Tifozët e shumtë që erdhën nga Anglia në Kosovë për ta përcjellur ndeshjen e mbrëmshme ishin të mahnitur me pritjen që iu bë në Prishtinë.

Por jo të gjithë kaluan çaste të mira. Një tifoz i West Brom i quajtur Tom Blundell kishte humbur pasi përfundoi takimi.

Blundell ishte i dehur dhe ishte ndarë nga grupi i tifozëve, duke humbur kësisoj rrugën në Kosovë, raportonin mediet vendore.

Por duket se ai është gjetur shëndosh dhe sigurt në shtetin e Maqedonisë së Veriut. Kjo është konfirmuar nga një faqe e tifozëve anglezë në Twitter.