Infektuar: 10795
Shëruar: 6411
Vdekur: 365
Pamje madhështore, nis ndeshja Shqipëri – Francë

Pamje madhështore, nis ndeshja Shqipëri – Francë

Sport November 17, 2019 - 20:46
Detajet

Shqipëria është duke u ballafaquar në këto momente me kampionin e Botës, Francën, në një ndeshje të veçantë, ku inaugurohet edhe stadiumi i ri Kombëtar  e fundit për eliminatoret e kampionatit Evropian 2020, shkruan Zëri.info.

Special është edhe organizimi për këtë takim, ku i ftuar është edhe vetë presidenti i UEFA-s, Aleksandër Ceferin. FSHF ka menduar që të gjithë tribunën kryesore ta ketë në dispozicion, ku ka shpërndarë bileta për shumë personalitete VIP, si dhe të gjithë ish-lojtarët e Kombëtares ndër vite. /Zëri.info