Infektuar: 9869
Shëruar: 5480
Vdekur: 303
Para ndeshjes Kosovë-Angli, Milot Rashica merr lajmin që do t’ia ndryshojë jetën

Para ndeshjes Kosovë-Angli, Milot Rashica merr lajmin që do t’ia ndryshojë jetën

Sport November 17, 2019 - 18:18
Lexoni detajet!

Pak minuta na ndajnë nga ndeshja e Kosovës me Anglinë dhe Prive.al ka një lajm i cili nuk lidhjet me ndeshjen.

Fjala është për të reja në jetën private nga një prej futbollistëve më të komentuar.

Milot Rashica, siç ka mësuar ekskluzivisht Prive.al po bëhet baba.

Lajmin, portali ynë ka arritur ta konfirmojë nga burime të sigurta pranë çiftit.

‘Belkiz është shtatzënë në muajin e tretë dhe ky lajm e ka gëzuar tejmase çiftin e njohur që mezi po presin të bëhen prindër’ – i kanë thënë portalit tonë të afërm të 23-vjeçarit në kushte anonimiteti.