Infektuar: 4931
Shëruar: 2267
Vdekur: 102
Krahas ndeshjes Çeki - Kosovë, këto janë të gjitha takimet e sotme në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian

Krahas ndeshjes Çeki - Kosovë, këto janë të gjitha takimet e sotme në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian

Sport November 14, 2019 - 15:28
Detajet

Sonte do të zhvillohen gjithsej shtatë ndeshje në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian të vitit 2020, shkruan zeri.info

Këto ndeshje i përkasin grupeve A, B dhe H.

Përfaqësuesja e Kosovës do të përballet në udhëtim te Republika Çeke prej orës 20:45.

Ndërkohë, në kuadër të grupit A do të luajnë edhe Anglia dhe Mali i Zi.

Këto janë të gjitha takimet e ditës së sotme:

Image