Infektuar: 5118
Shëruar: 2370
Vdekur: 112
Tifozët e Kosovës po monitorohen hap pas hapi nga Policia e Çekisë

Tifozët e Kosovës po monitorohen hap pas hapi nga Policia e Çekisë

Sport November 14, 2019 - 14:47
Detajet

Kosova do ta zhvillojë sonte ndeshjen e saj të shtatë në kuadër të kualifikimeve të Kampionatit Evropian të vitit 2020, raporton zeri.info

Verdhekaltrit do të përballen në udhëtim te Republika Çeke, ndeshje kjo që do të luhet në Plzen dhe do të fillojë nga ora 20:45.

Tashmë tifozët kosovarë kanë filluar ta “ndezin” qytetin çek.

Policia vendase është duke i monitoruar ata hap pas hapi./Zëri