Infektuar: 4307
Shëruar: 2095
Vdekur: 94
Lajmi i fundit: Vdes ish futbollisti i njohur kosovar

Lajmi i fundit: Vdes ish futbollisti i njohur kosovar

Sport November 08, 2019 - 23:12
Detajet

Klubi i Vllaznisë së Pozhoranit është në zi.

Njëri ndër lojtarët e gjeneratave të para të klubit, Faruk Hoxha, ka ndërruar jetë.

“Me rastin e vdekjës së Faruk Hoxha,ish njëri ndër lojtarët e gjeneratave te para kur Kf Vllaznia Pozheran ishte themeluar,me keqardhje morrëm lajmin për largimin nga jeta të z.Hoxha.

Në emër të udhëheqsisë së klubit dhe të gjith futbolldashësve të KF Vllaznia-Pozheran, shprehim ngushllimet më të sinqerta familjes Hoxha”, njofton Vllaznia.

Klubi pozhoranas është në Ligën e Parë këtë sezon./Zëri.info

Image