Infektuar: 15472
Shëruar: 13278
Vdekur: 622
Tentuan të grabisnin Ozilin, jepet dënimi i rëndë për grabitësin

Tentuan të grabisnin Ozilin, jepet dënimi i rëndë për grabitësin

Sport November 08, 2019 - 23:08
Detajet

Tentativa për të grabitur dy yjet e Arsenal, Sead Kolasinac dhe Mesut Ozil, duket se i ka kushtuar shumë shtrenjtë Ashley Smith, i cili ishte një prej hajdutëve.

Së fundmi është dhënë edhe dënimi për të, ku siç raportohet në mediat angleze, gjykata e ka dënuar me 10 vite burg.