Infektuar: 1083
Shëruar: 843
Vdekur: 30
Ylli i PSG-së, braktis të dashurën për këtë super bukuroshe

Ylli i PSG-së, braktis të dashurën për këtë super bukuroshe

Sport November 08, 2019 - 21:53
Detajet

Fantazisti gjerman i Paris Saint Germain, Julian Draxler ka vendosur t’i japë fund marrëdhënies me bukuroshen Lena Stiffel, me të cilën ishte i lidhur prej disa vitesh,

Draxler së fundi ka përfunduar në krahët e balerinës dhe modeles franceze Sethanie Taing, me të cilën ka festuar edhe Halloëeen-in, ndërsa bashkë janë parë shpesh nëpër restorantet luksoze të Parisit.

Image
Image
Image
Image