Infektuar: 3356
Shëruar: 1874
Vdekur: 66
Futbollisti i Superligës kosovare po i zbukuron femrat me veshje elegante

Futbollisti i Superligës kosovare po i zbukuron femrat me veshje elegante

Sport November 08, 2019 - 19:43
Zbuloni detajet

Futbollisti i mirënjohur kosovar, Dren Gashi, ka vendosur që ta hap një biznes priavat, raporton Zëri.info.

Sulmuesi i Ferizajt, Dren Gashi e ka hapur një dyqan të veshmbathjeve që funksionon në Prishtinë.

Dyqan "Bell4nova" dallohet për veshje elegante te femrave.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

New Collection at BELLANOVA @bell4nova ë FREE DELIVERY ë ë

A post shared by BELLANOVA (@bell4nova) on

Gashi thotë për Zëri.info se ky biznes nuk e pengon që të merret me futboll.

"Është biznes interesant dhe nuk më pengon aspak në futboll", ka thënë Dren Gashi.

Ai si futbollist ka luajtur edhe për skuadrën më të madhe kosovare Prishtina dhe disa ekipe të tjera në Kosovë. /Zëri.info

Image