Infektuar: 4512
Shëruar: 2156
Vdekur: 97
Nga Fero te Muharrem Sahiti, moderatorja kosovare tregon se si kishte ngatërruar emrat e të ftuarve

Nga Fero te Muharrem Sahiti, moderatorja kosovare tregon se si kishte ngatërruar emrat e të ftuarve

Sport November 08, 2019 - 00:07
Zbuloni detajet

Moderatorja e sportit Elmira Sadrija ishte e ftuar në emisionin”Ftesë në 5″. Ajo iu është përgjigjur pyetje të ndryshme, duke zbuluar detaje nga jeta e saj.

Një ndër pyetjet që i është drejtuar moderatores është: “Cili është incidenti më i çuditshëm që të ka ndodhur?”.

Elmira ka treguar se në emisionin e saj të parë i ka ngatërruar emrin të ftuarit dhe se kjo e ka prekur shumë.

“Ka qenë emisioni i parë me tregu drejtë, prej emocioneve i kam ngatërru emrin mysafirit, edhe jam prekur shumë. Ka qenë Muharrem Sahiti dhe i kam thënë Muharrem Isufi, domethënë ia kam ngatërru me mbiemrin e panelistit tjetër”, ka treguar ajo në studio.

 

Image

Image

Image