Infektuar: 1038
Shëruar: 791
Vdekur: 30
Seks-bomba që adhuron Barcelonën, ia uron e zhveshur ditëlindjen Kim Kardashianit

Seks-bomba që adhuron Barcelonën, ia uron e zhveshur ditëlindjen Kim Kardashianit

Sport October 23, 2019 - 11:47
Detajet

Miss ‘boom boom’ Suzy Cortez poston rregullisht fotografi provokuese në rrjetin social “Instagram”.

Ajo tashmë është në qendër të vëmendjes së mediave botërore, veçanërisht kur ajo ndjek futbollistët e Barcelonës, të cilët i adhuron, shkruan Zëri.info.

Sidomos, ajo është pikë e ‘dobët’ kundrejt Leo Messit.

Tashmë, Cortez ka vazhduar me rutinën e njejtë, derisa mori shumë vëmendje me urimin e saj për yllin televiziv Kim Kardashian.

Ajo bëri një kope të fotos së saj të famshme kur bëri një selfie nudo në pasqyrë, dhe më pas e postoi atë të censuruar./Zëri.info

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy 39th birthday @Kimkardashian “From the most beautiful butt on the planet to the most famous butt”

A post shared by ë ë (@suzycortezoficial) on