Infektuar: 4931
Shëruar: 2267
Vdekur: 102
'SunSport' me një lajm katastrofal për Granit Xhakën

'SunSport' me një lajm katastrofal për Granit Xhakën

Sport October 21, 2019 - 23:25
Detajet

Nicolas Pepe, Granit Xhaka dhe Joe Willock kishin një mbrëmje për ta harruar në humbjen 1:0 të Arsenalit nga Sheffield Unitedi në mbrëmjen e së hënës.

Skuadra e Unai Emeryt e humbi shansin të kalojë në vendin e tretë pasi goli i Lys Mousset në pjesën e parë ia shkaktoi Arsenalit humbjen sonte, shkruan Zëri.info.

Tashmë, "SunSport" ka publikuar notat e lojtarëve të Arsenalit për paraqitjen e sotme.

Image

Bernd Leno - 6
Calum Chambers - 5
Sokratis - 5
David Luiz - 5
Sead Kolasinac - 5
Matteo Guendouzi - 6
Granit Xhaka - 4
Joe Willock - 4
Nicolas Pepe - 3
Aubameyang - 5
Saka - 6./Zëri.info