Infektuar: 4307
Shëruar: 2095
Vdekur: 94
Mourinho ‘godet’ Kloppin pas ndeshjes me Unitedin: Atij nuk i pëlqeu menyja, deshi mish por mori peshk

Mourinho ‘godet’ Kloppin pas ndeshjes me Unitedin: Atij nuk i pëlqeu menyja, deshi mish por mori peshk

Sport October 21, 2019 - 10:42
Detajet

Jose Mourinho ka “goditur” Jurgen Kloppin pas deklaratave të trajnerit të Liverpoolit, i cili e kritikoi Manchester Unitedit për lojën defensive që prej ardhjes së tij në Angli, transmeton zeri.info

Manchester Unitedi dhe Liverpooli baazuan 1:1 në derbin e Anglisë të dielën.

Ndërkohë, pas ndeshjes Jurgen Klopp tha se “djajtë e kuq” bënë një lojë shumë defensive.

Ndërkohë, pas këtyre komenteve, Mourinho deklaroi: “Atij nuk i pëlqeu menyja. Atij i pëlqen mishi dhe mori peshk, kështu që normalisht që nuk është i lumtur”./Zëri