Infektuar: 1070
Shëruar: 841
Vdekur: 30
Ish-ylli i Milanit e ‘harron’ Pemela Andersonin, e josh modelen e njohur britanike

Ish-ylli i Milanit e ‘harron’ Pemela Andersonin, e josh modelen e njohur britanike

Sport October 20, 2019 - 10:23
Detajet

Ish-mbrojtësi i Milanit, Adil Rami, i cili momentalisht luan te Fenerbahce, vazhdon të shkaktojë bujë mediatike rreth jetës së tij private, transmeton zeri.info

Pak muaj më parë ai i dha fund lidhjes me aktoren e njohur, Pamela Anderson, derisa tash duket se i ka hyrë një romance të re.

Bëhet fjalë për britaniken Chloe Sims, e cila ka treguar për “Daily Mail” se ka mbetur e befasuar nga Rami dhe se shumë shpejt do të takohen sërish bashkë për të kaluar disa kohë nën shoqërinë e njëri-tjetrit./Zëri

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image