Infektuar: 1070
Shëruar: 841
Vdekur: 30
Brazilianja që driblon më mirë se Neymari, kjo është vajza që mahnit me aftësitë e saj me top

Brazilianja që driblon më mirë se Neymari, kjo është vajza që mahnit me aftësitë e saj me top

Sport October 17, 2019 - 22:38
Detajet

Natalia Guitler është mbretëresha braziliane e futbollit në rërë, transmeton zeri.info

Bukuroshja braziliane ka aftësi të shkëlqyeshme me top.

Ajo gjithashtu ndiqet nga mbi 900 mijë njerëz në rrjetin social “Instagram”.

Guitler është shumë e aftë në truqet e saj me top dhe konisderohet si një lojtare mjaft e talentuar, derisa e tregon “magjinë” e saj në rërë.

Ajo madje ka luajtur edhe me legjendat si Ronaldinho e Neymar./Zëri

Image

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Não guarde nada para uma ocasião especial. Ocasião especial é cada dia que se vive !. • ë♥ë

A post shared by Natalia Guitler (@nataliaguitler) on