Infektuar: 10795
Shëruar: 6411
Vdekur: 365
Neymar e ka dërguar në shtrat bukuroshen ballkanase

Neymar e ka dërguar në shtrat bukuroshen ballkanase

Sport October 16, 2019 - 13:17
Detajet

Ylli brazilian Naymar është në lidhje me modelen, Natalia Barulic, shkruan Zëri.info.

Lajmi e konfirmojnë mediat braziliane të cilat e monitorojnë jetën e futbollistit të Kombëtares së Brazilit dhe skuadrës franceze Paris Saint Germain.

 

View this post on Instagram

ë

A post shared by ëtëlë Bërulëch ë (@natalia) on

Kjo modele tashmë është parë në disa ndeshje të PSG dhe pritet që dyshja të shfaqen në publik së bashku, gjë që do të konfirmojë të gjitha thashethemet.

Image

"Unë jam pjesërisht kroate. Ishte kënaqësi e madhe të jem për herë të parë në këtë vend të bukur," shkroi Natalia gjatë vizitës në Dubrovnik disa muaj më parë.

Babai i saj është një kroat, kurse nëna kubaneze.

Ajo ka lindur në Kaliforni. /Zëri.info