Infektuar: 1047
Shëruar: 794
Vdekur: 30
Armend Dallku e këshillon direkt në televizion Florent Hasanin, ja si reagon ky i fundit

Armend Dallku e këshillon direkt në televizion Florent Hasanin, ja si reagon ky i fundit

Sport October 10, 2019 - 20:39
Detajet

Përfaqësuesja e Kosovës fitore në miqësoren e sontme përballë Gjibraltarit.

Në ndeshjen e zhvilluar në stadiumin "Fadil Vokrri", Kosova ka shënuar fitore ndaj Gjibraltarit me rezultat minimal 1:0, raporton Zëri.info.

Golin e vetëm dhe të fitores e shënoi futbollisti i Diogyorit Florent Hasani.

Pas ndeshjes, trajneri i FC Prishtinës Armend Dallku e vlerësoi në maksimum por edhe i ka dhënë një këshillë Hasanit.

"Kur je në pozitë ballore, është mirë që të gjuash në portë", i drejtohet Dallku Hasanit e ky i fundit iu krhye në këtë mënyrë: 

"Kam tentuar që t'i ndihmojë sa më shumë bashkëlojtarët"./Zëri.info