Infektuar: 1047
Shëruar: 794
Vdekur: 30
Përfundon pjesa e parë në 'Fadil Vokrri', rezultat i papritur në miqësoren Kosovë - Gjibraltar

Përfundon pjesa e parë në 'Fadil Vokrri', rezultat i papritur në miqësoren Kosovë - Gjibraltar

Sport October 10, 2019 - 18:46
Detajet

Ka përfunduar pjesa e parë në miqësoren mes Kosovës dhe Gjibraltarit.

Kosova është sonte nikoqire e Gjibraltarit në një miqësore përgatitore në stadiumin "Fadil Vokrri" nga ora 18:00, raporton Zëri.info.

Rezultati pas pjesës së parë është 0:0.

Përkundër rezultatit, Kosova e ka dominuar në tërësi ndeshjen e sotme./Zëri.info

Image

Image