Infektuar: 1047
Shëruar: 794
Vdekur: 30
Kundër Gjibraltarit, futbollisti i Kosovës po kërkon të largohet nga loja

Kundër Gjibraltarit, futbollisti i Kosovës po kërkon të largohet nga loja

Sport October 10, 2019 - 18:43
Detajet

Kanë mbetur edhe pak minuta deri në përfundimin e pjesës së parë në miqësoren mes Kosovës dhe Gjibraltarit.

Kosova është sonte nikoqire e Gjibraltarit në një miqësore përgatitore në stadiumin "Fadil Vokrri" nga ora 18:00, raporton Zëri.info.

Rezultati momental është 0:0 por me një dominim absolut të Kosovës.

Së fundmi është parë se Edon Zhegrova ka kërkuar zëvendësimin pasi që duket se po e shqetësim një lëndim.

Aktualisht nxemjet janë duke i kryer Paqarada, Voca dhe Kastrati./Zëri.info

Image