Infektuar: 1047
Shëruar: 794
Vdekur: 30
30 minuta lojë në 'Fadil Vokrri', rezultati momental në ndeshjen Kosovë - Gjibraltar

30 minuta lojë në 'Fadil Vokrri', rezultati momental në ndeshjen Kosovë - Gjibraltar

Sport October 10, 2019 - 18:31
Detajet

Kanë kaluar rreth 30 minuta lojë në miqësoren mes Kosovës dhe Gjibraltarit.

Kosova është sonte nikoqire e Gjibraltarit në një miqësore përgatitore në stadiumin "Fadil Vokrri" nga ora 18:00, raporton Zëri.info.

Pas 30 minutash, rezultati momental është 0:0 por me një dominim absolut të Kosovës.

'Dardanët' kanë pasur disa raste deri më tani, por ende pa konkretizim./Zëri.info

Image