Infektuar: 10795
Shëruar: 6411
Vdekur: 365
'Shpërthen' ndeshja, shënohet goli i dytë por anulohet nga VAR-i

'Shpërthen' ndeshja, shënohet goli i dytë por anulohet nga VAR-i

Sport September 22, 2019 - 17:57
Detajet

Është shënuar goli i dytë në ndeshjen mes Chelseat dhe Liverpoolit.

Kapiteni Cesar Azpilicueta ka shënuar golin e barazimit 1:1 përballë Liverpoolit.

Megjithatë, goli i mbrojtësit spanjoll është anuluar për shkak të pozicionit jashtë loje./Zëri.info