Më në fund merr fund ankthi i Watfordit në “Etihad”

Më në fund merr fund ankthi i Watfordit në “Etihad”

Sport September 21, 2019 - 17:56

Manchester City ka shënuar fitore të thellë ndaj Watfordit në “Etihad Stadium” me rezultat 8:0, fitore kjo më e thella në histori të Cityt në Ligën Premiere.

Bernard Silva shënoi tri gola, David Sliva, Aguero, Meharez, Otamendi dhe De Bryne shënuan nga një për një fitore të madhe të Cityt dhe njëherësh për një humbje turpëruese për Watfordin i cili javën e kaluar mori një rezultat të madh kur barazoi me Arsenalin por ja që këtë herë u gjunjëzua keq./Zeri.info