Infektuar: 4512
Shëruar: 2156
Vdekur: 97
Napoli – Liverpool, penallti për vendasit

Napoli – Liverpool, penallti për vendasit

Sport September 17, 2019 - 22:42
Detajet

Napoli dhe Liverpooli janë duke luajtur në kuadër të xhiros së parë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve, transmeton zeri.info

Napolitanët kanë kaluar në epërsi 1:0 në minutën e 82-të.

Dries Mertens ka realizuar nga pika e bardhë e penalltisë./Zëri