Infektuar: 1128
Shëruar: 850
Vdekur: 30
Chelsea – Valencia, mysafirët kalojnë në epërsi

Chelsea – Valencia, mysafirët kalojnë në epërsi

Sport September 17, 2019 - 22:36
Detajet

Chelsea dhe Valencia janë duke luajtur në kuadër të xhiros së parë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve, transmeton zeri.info

Klubi spanjoll ka kaluar në epërsi 1:0 ndaj londinezëve.

Rodrigo shënoi për mysafirët në minutën e 74-t./Zëri