Infektuar: 1128
Shëruar: 850
Vdekur: 30
Mbyllen pjesët e para në ndeshjet e Ligës së Kampionëve, këto janë rezultatet

Mbyllen pjesët e para në ndeshjet e Ligës së Kampionëve, këto janë rezultatet

Sport September 17, 2019 - 21:49
Detajet

Kanë përfunduar pjesët e para në ndeshjet e sotme të xhiros së parë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve, transmeton zeri.info

Sfidat Napoli – Liverpool, Borussia Dortmund – Barcelona, Chelsea – Valencia dhe Benfica – Leipziz janë ende pa gola.

Ndërkohë, Salzburgu është duke triumfuar me rezultatin e thellë 5:1 ndaj Genkut dhe Ajaxi është duke fituar minimalisht 1:0 ndaj Lilles./Zëri