Infektuar: 1038
Shëruar: 791
Vdekur: 30
Adrian e shpëton Liverpoolin, bën dy super pritje

Adrian e shpëton Liverpoolin, bën dy super pritje

Sport September 17, 2019 - 21:12
Detajet

Napoli dhe Liverpooli janë duke luajtur në kuadër të xhiros së parë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve, transmeton zeri.info

Rezultati momental është 0:0.

Por, kjo edhe falë portierit të klubit anglez, Adrian, i cili bëri dy pritje radhazi për t’ia mohuar golin vendasve./Zëri