Infektuar: 1038
Shëruar: 791
Vdekur: 30
Klubi anglez e fton yllin e filmave pornografikë për ta ndjekur ndeshjen, kjo është përgjigja e saj

Klubi anglez e fton yllin e filmave pornografikë për ta ndjekur ndeshjen, kjo është përgjigja e saj

Sport September 17, 2019 - 18:26
Detajet

Ish-aktorja e filmave pornografikë, Mia Khalifa duket se do ta vazhdojë aferën e saj të dashurisë me futbollin anglez, duke ndjekur një ndeshje të klubit Concord Rangers, transmeton zeri.info

E njohur si tifoze e West Hamit, ajo ishte ftuar si një mysafire e veçantë nga Concord Rangers përmes rrjetit social “Twitter”.

Image

Dhe 26-vjeçarja, e cila mbi 20 milionë ndjekës në rrjete sociale, u shpreh se do të ishte e nderuar ta bënte një gjë të tillë./Zëri

Image

Image

Image

Image