Infektuar: 1032
Shëruar: 789
Vdekur: 29
Sportisti nga Kosova fiton medaljen e bronztë në Maltë

Sportisti nga Kosova fiton medaljen e bronztë në Maltë

Sport September 17, 2019 - 11:59
Detajet

Vazhdojnë sukseset e sportistëve nga Kosova në garat ndërkombëtare.

Pingpongisti kosovar Kreshnik Mahmuti, fitoi medaljen e bronztë në turneun ndërkombëtar për junior, të mbajtur në Maltë.

Kreshniku pati bilanc prej pesë fitore dhe një humbje./Zëri.info