Nuk kam parë kurrë ndonjë skuadër të luajë më mirë sesa Liverpooli

Nuk kam parë kurrë ndonjë skuadër të luajë më mirë sesa Liverpooli

Sport September 12, 2019 - 20:21
Detajet

Mesfushori i huazuar te Arsenali nga Real Madridit, Dani Ceballos ka thënë se ka mbetur i befasuar me Premierligën dhe me lojën e Liverpoolit në veçanti, transmeton zeri.info

Ceballos e pranon se kishte mbetur i befasuar me presionin e lartë të shfaqur nga Liverpooli në humbjen e Arsenalit 3:1 në “Anfield” në gusht.

“Nuk kam parrë kurrë asgjë si ajo që pashë në ‘Anfiedl”, tha Ceballos për “The Guardian”.

“Nuk kam parë ndonjë skuadër të luajë më mirë, që bën presion si ta, mënyra se si tifozët i përkrahin ata”, shtoi ai./Zëri