Një super pasim, Scholes tregon se nuk e ka humbur klasin e tij

Një super pasim, Scholes tregon se nuk e ka humbur klasin e tij

Sport September 12, 2019 - 17:47
Detajet

Paul Scholes duket se ende nuk e ka humbur klasin e tij në futboll, transmeton zeri.info

Pavarësisht se është tashmë 44-vjeçar ai ka bërë një pasim të jashtëzakonshëm në ndeshjen miqësore në nder të ish-mbrojtësit të Manchester Cityt, Vincent Kompany.

Anglezi pranoin një top nga Mikel Arteta dhe bëri një pasim pa shikuar në drejtim të Robin Van Persiet./Zëri