Tifozja e lë pa “frymë”, komentatori bën xhiron e botës

Tifozja e lë pa “frymë”, komentatori bën xhiron e botës

Sport September 12, 2019 - 15:23

Endrju Gejz, ish-lojtar në NBA, po komentonte në kanalin “FOX Sports”, takimin e Botërorit të basketbollit mes Brazilit dhe Shteteve të Bashkuara.

Në një moment pushimi të sfidës, 54-vjeçari po jepte opinionin e tij mbi sfidën dhe lojtarët, deri kur kamera fiksoi një tifoze Brazilit. Ai mbeti pa fjalë, nga format dhe paraqitja e tifozes, por ky moment nuk u ka shpëtuar tifozëve të cilët e kritikonin, por video e tij u bë virale në rrjetet sociale.

Andrew Gaze left speechless by fan at FIBA World Cup - TeamUSA FIBA WorldCup on Vidnews.