Skandal në futbollin kroat, futbollisti e fton për seks gjyqtaren

Skandal në futbollin kroat, futbollisti e fton për seks gjyqtaren

Sport August 25, 2019 - 11:16
Detajet

Një rast mjaft interesant ka ndodhur në futbollin kroat, transmeton zeri.info

Në ndeshjen e kategorisë së dytë në Kroaci mes Solinit dhe Sesveten, futbollisti vendas, Vlatko Simunac kërkoi seks nga gjyqtarja e katërt, Ivana Martincic.

“Eja, të bëj seks me ty”, është shprehur futbollisti.

Ivana e deklaroi këtë në protokollin zyrtar të ndeshjes dhe nuk ka dyshime që futbollisti do të dënohet./Zëri