Steven Gerrard e lason ‘bombën’ e ditës, këto klubi i krahason me motrat Kardashian

Steven Gerrard e lason ‘bombën’ e ditës, këto klubi i krahason me motrat Kardashian

Sport August 18, 2019 - 15:25
Detajet

‘Timonieri’ Steven Gerrard që tani është trajner i klubit skocez, Rangers ka dhënë një deklaratë interesante.

Legjenda e Liverpoolit i urren me mish e me shpirt Evertonin dhe Manchester Unitedin.

I pyetur se cilin klub do të dëshironte që ta mposhte, Evertonin apo Manchester Unitedin ai ka dhënë këtë përgjigje.

“Kjo është sikur të më pyesni se cilën duhet ta zgjedh nga motrat Kardashian… Është vështirë, unë nuk mund zgjedh, unë i urrej të dy këto klube,” ka thënë Gerrard.

Në të kaluarën e tij si futbollist, Gerrard i ka shënuar gola të bukur të dy këtyre klubeve, por gjithashtu është ndëshkuar edhe me karton të kuq.