Zyrtare: Futbollisti i mirënjohur e jep lamtumirën drejtpërdrejt në studio televizive

Zyrtare: Futbollisti i mirënjohur e jep lamtumirën drejtpërdrejt në studio televizive

Sport August 18, 2019 - 15:18
Detajet

i mirënjohur anglez, Ashley Cole është pensionuar nga futboll, shkruan Zëri.info.

Këtë ai e bëri të ditur drejtpërdrejt në televizion sa ishte duke folur për ndeshjen e Premierligës ndërmjet Chelseat dhe Leicesterit.

Cole së fundmi ishte pjesë e ekipit Derby County në Championship.

Cole më parë ka qenë pjesë e Chelseas me të cilën ka arritur shumë suksese.

38-vjeçari ka qenë pjesë edhe e Kombëtares së Anglisë. /Zëri.info

Image