Shaqiri shënon me ‘stil’ në stërvitje te Liverpool

Shaqiri shënon me ‘stil’ në stërvitje te Liverpool

Sport gusht 13, 2019 - 22:41

Liverpool është stërvitur për herë të fundit para finales së Superkupës së Evropës, që të mërkurën e zhvillon kundër Chelsea.

Në Stamboll, të mërkurën me fillim nga ora 21:00, Liverpool dhe Chelsea do të takohen në skuadër të Superkupës së Evropës.

Në prag të kësaj ndeshje, në formë të mirë është shfaqur Xherdan Shaqiri.

Futbollisti me prejardhje nga Kosova, ka shënuar një gol të bukur, duke e kaluar portierin me stilin e ‘biçikletës’.