Infektuar: 9869
Shëruar: 5480
Vdekur: 303
Neymar çfarë ka humbur, duhet të jetë penduar shumë

Neymar çfarë ka humbur, duhet të jetë penduar shumë

Sport August 13, 2019 - 20:04
Detajet

U bë e famshme për një lidhje e cila nuk zgjati shumë me yllin brazilian Neymar. Edhe pas ndarjes nga braziliani fama e saj nuk u zbeh por vetëm u rrit.

Modelja kroate Soraja Vucelic vazhdon të marrë vëmendjen e mediave rozë për fotot seksi dhe provokuese të cilat ajo poston në Instagram.

Së fundmi 33 vjeçarja e ka bërë publike llogarinë e saj në Instagram duke bërë që numri i ndjekësve të rritet ndjeshëm.

Ajo ka qenë kryefjala e mediave rozë me fotot e publikuara në rrjetet sociale të cilat janë realizuar kryesisht në plazhin e Marbellas në Spanjë, ku modelja kroate po kalon pushimet dhe po argëtohet pa fund, por këtë herë “single” duke i kujtuar Neymar se çfarë ka humbur./Zëri.info

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image