Genc Nuza kujton disa momente interesante të ndeshjes Feronikeli – Milan

Genc Nuza kujton disa momente interesante të ndeshjes Feronikeli – Milan

Sport gusht 13, 2019 - 19:57
Detajet

Përballja miqësore ndërmjet Feronikelit dhe Milanit e zhvilluar të shtunën në Prishtinë, vazhdon të mbetet në qendër të vëmendjes, shkruan Zëri.info.
 

Padyshim ajo ndeshje ka zgjuar interes të veçantë, derisa ato momente i kujton me nostalgji gjyqtari kryesor që ndau drejtësinë në atë takim Genc Nuza.

Nuza përmes rrjetit social ka shpërndarë dy foto ku shihet mjaft autoritativ.

Padyshim ajo ndeshje do të jetë interesant për CV e tij. /Zëri.info