E çuditshme, trajnerit te njohur i humbë pasaporta në Kosovë, e kërkon përmes Facebookut

E çuditshme, trajnerit te njohur i humbë pasaporta në Kosovë, e kërkon përmes Facebookut

Sport korrik 19, 2019 - 22:06
Detajet

Sporti vërtet është i bukur. Ai përveç jetës së shëndetshme që të jep dhe momenteve të lumtura është edhe fama  një arsye që njerëzit vendosin të bëhen sportist. Megjithatë edhe të njohurit shpesh përballen me probleme, madje edhe nga ato më të çuditshme, shkruan Zëri.info.

Njëri nga ta është trajneri i mirënjohur kosovar, Ejup Mehmeti i njohur si kapiti. Ai tash e një kohë të gjatë jeton në Gjermani, ndërsa gjatë verës vazhdimisht pushon në Kosovë, por ketë herë pushimet e tij nuk kane kaluar pa probleme. Është pasaporta që i ka humbur ish trajnerit të Prishtinës i cili këtë gjë ka vendosur ta  kërkojë përmes Facebokut.

Lutemi që pasaporta e Kapitit të gjendet sa më shpejtë pasi koha e pushimeve po i përfundon dhe ai duhet të rikthehet në Gjermani./Zëri.info

Image