Messi ende në pushime, shijon birrat dhe rrezet e diellit

Messi ende në pushime, shijon birrat dhe rrezet e diellit

Sport korrik 18, 2019 - 16:37
Detajet

Lionel Messi po i vazhdon ende pushimet e tij të verës, transmeton zeri.info

Ai është parë duke pirë birrë të ftohtë dhe duke u relaksuar me familjen e tij në plazh.

Ylli i Barcelonës është duke i shijuar pushimet me guran e tij, Antonella Roccuzzo dhe tre fëmijët e tyre në Jumby Bay në Antigua.

Barcelona tashmë i ka nisur përgatitjet për edicionin e ri, por Messit i është dhënë më shumë pushim për shkak të paraqitjeve të tij me Argjentinën në Kupën e Amerikës./Zëri

Image

Image

Image

Image