Klopp e ka një lajm të keq për tifozët e Liverpoolit

Klopp e ka një lajm të keq për tifozët e Liverpoolit

Sport korrik 11, 2019 - 23:54
Detajet

Liverpooli triumfoi 6:0 sot në ndeshjen miqësore ndaj Tranmere Rovers, transmeton zeri.info

Nathaniel Clyne (6’), Rhian Brewster (38’, 45’), Curtis Jones (54’), Divock Origi (60’) dhe Paul Glatzel (67’) shënuan për gjigantin anglez.

Pas ndeshjes trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp u pyet për afatin kalimtar dhe tha se nuk do të jetë i bujshëm.

“Nuk do të jetë afati kalimtar më i madh i yni”, ka deklaruar Klopp për “Sky Sports”./Zëri