Modelja e njohur e pasionuar pas golfit dhe Juventusit

Modelja e njohur e pasionuar pas golfit dhe Juventusit

Sport korrik 11, 2019 - 23:17
Detajet

Modelja italiane, Eleonora Incardona është adhuruese e madhe e sportit, transmeton zeri.info

Asaj i pëlqen golfi, kurse gjithashtu ka edhe simpati për klubin e Juventusit.

Ajo shpeshherë i shikon në “Allianz Stadium” të Torinos ndeshjet e gjigantit italian./Zëri

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image