Braktisi gruan dhe 2 fëmijët, Verratti në pushime me kamarieren bukuroshe

Braktisi gruan dhe 2 fëmijët, Verratti në pushime me kamarieren bukuroshe

Sport korrik 11, 2019 - 21:56
Detajet

Mesfushori i Paris Saint-Germainit, Marco Verratti është duke i kaluar pushimet me të dashurën e tij të re, Jessica Aidi, transmeton zeri.info

Aidi është me prefesion kamariere dhe gjithashtu ka një karrierë edhe si modele, derisa ka marrë vëmendjen së fundmi pas lidhjes me Verrattin.

Reprezentuesi italian kishte vendosur ta braktiste gruan dhe dy fëmijët e tij për Jessican.

Së fundmi, mesfushori është shfaqur në Mikonos duke kaluar pushimet me të dashurën e tij të re.

Revista italiane ‘Chi’ ka publikuar fotografi të çiftit të ri duke u puthur./Zëri

Image

Image