Video që ngrit temperaturat, e dashura e re e Hamiltonit është 'bombë’ e vërtet

Video që ngrit temperaturat, e dashura e re e Hamiltonit është 'bombë’ e vërtet

Sport korrik 11, 2019 - 21:26
Detajet

Jeta private e pilotit të famshëm britanik të Formula 1, Leëis Hamilton ka marrë një kthesë të madhe.

Britaniku është parë nën shoqërinë e modeles së famshme, Zahra Elise në një aheng së fundmi, shkruan Zëri.info.

Si Hamilton që pushton pistat e Formula 1, edhe modelja e sipërpërmendur bën ‘bujë’ me pozat e saj në rrjetin social, Instagram.

Tani raportohet se dyshja Hamilton dhe Zahra janë në një lidhje dashurie.

Të dy e kaluan fundjavën së bashku në ditëlindjen e 40-të të komedianit Kevin Hart.

Ndërkohë, Zahra së fundmi ka postuar një video mjaft “të nxehtë” në rrjete sociale.

Videon mund ta shikoni në linkun më poshtë: