Infektuar: 4512
Shëruar: 2156
Vdekur: 97
Barazojnë Trepça ’89 dhe Ballkani

Barazojnë Trepça ’89 dhe Ballkani

Sport July 11, 2019 - 20:18
Detajet

Trepça ’89 dhe Ballkani kanë zhvilluar sot një ndeshje miqësore në stadiumin “Riza Lushta”, shkruan zeri.info

Ndeshja u mbyll në barazim 1:1.

Ekipi i Ismet Munishit e gjeti golin e parë përmes Besnik Krasniqit nga pika e bardhë e penalltisë.

Ndërkohë, vendasit barazuan me anë të Beshir Sheremetit në minutat e fundit të takimit./Zëri