Ish-futbollisti e vë në shitje shtëpinë e tij luksoze që ka pishinë dhe fushë të futbollit e të basketbollit

Ish-futbollisti e vë në shitje shtëpinë e tij luksoze që ka pishinë dhe fushë të futbollit e të basketbollit

Sport korrik 11, 2019 - 18:45
Detajet

Shtëpia luksoze e ish-futbollistit Tim Cahill në Nju Xhersi është vënë në shitje për 5.4 milionë funte, transmeton zeri.info

Shtëpia ka tetë dhoma të fjetjes, derisa ka edhe pishinë dhe fushë të futbollit dhe të basketbollit.

Australiani e kishte blerë shtëpinë kur i ishte bashkuar New York Red Bulls nga Evertoni në vitin 2012.

Kjo pronë ka mbi 10,000 metra katrorë./Zëri

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image