Bukuroshja serbe ndahet nga ish-futbollisti i Juventusit, arsyen e zbulon përmes një mesazhi shokues

Bukuroshja serbe ndahet nga ish-futbollisti i Juventusit, arsyen e zbulon përmes një mesazhi shokues

Sport korrik 09, 2019 - 23:55
Detajet

Opinioni bullgar është tronditur, shkruan Zëri.info.

Futbollisti i njohur nga Bullgaria, Valeri Boninov dhe bukuroshja serbe Biljana Dol janë ndarë.

Arsyeja e ndarjes thuhet të jetë se Bozinov nuk e kënaqëte më atë si grua.
Kështu, pas tre vitesh të lidhur, ish-futbollisti i Partizanit dhe Biljana janë ndarë.

Ajo madje fshiu të gjitha fotot e tyre ku shiheshin bashkë në profilin e saj në Instagram.

"Valeri dhe unë nuk jemi më bashkë, për fat të keq. Lidhja ka mbaruar", tha Biljana.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Valeri i ja više nismo zajedno Na ëalost došao je kraj našem zajedniëkom putovanju koje je mnogima delovalo kao san.. Dala sam sve od sebe da budem najbolji saputnik jer sam mu pomogla da oëivi karijeru, postane bolji roditelj, popravi odnose sa majkom i bivëim suprugama a sve u cilju da ga uëinim sreënim i ispunjenim... Bila sam uz njega kada je doëiveo padove i kada se vraëao na vrh... i u kini i u vraci uvek sam bila uz njega... Ali oëito da to nije bilo dovoljno i da su njegovi nagoni jaëi od toga... Ne ovde nije došlo do prezasiëenja, niti je ljubav nestala veë su me njegovi bolesni nagoni i potrebe da ih zadovoljava sa strane povredili kao ëenu... ëelim mu svu sreëu u ëivotu ali Biljanu Doll i ëenu koja ëe ga voleti i podrëavati bezuslovno kao ja neëe naëi nikada. THE END

A post shared by ë ë (@biljanadoll_official) on

"Nuk u zhduk dashuria jonë, por thjesht ai nuk më kënaqte më si grua", shtoi ajo.

Gjatë karrierës së tij, Bozinov ka luajtur për Fiorentinën, Juventusin, Man Cityn dhe Parman./Zëri.info 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ë'ë ë ë ë ë ë ë ë ë. ë ë ë ë ë ë . ë ë ë ë ë ë. #bestrong #letitgo

A post shared by ë ë (@biljanadoll_official) on