Festa e çmendur e Tyson Furyt pas triumfit ndaj Schëarzit

Festa e çmendur e Tyson Furyt pas triumfit ndaj Schëarzit

Sport qershor 17, 2019 - 14:30
Detajet

Tyson Fury doli triumfues ndaj Tom Schëarzit në meçin e vlefshëm për kategorinë e peshave të rënda në orët e para të së dielës me orën tonë lokale, transmeton zeri.info

Fury doli fitues pas vetëm dy raundeve në Las Vegas.

Pas kësaj fitore, Fury së bashku me gruan e tij, Paris dhe ekipin e tij vendosën që të shkojnë në një klub të natës për të festuar.

Në pamjet e çmendura brenda festës shihen femrat nikoqire duke mbajtur nëpër duar shishe të shampanjës dhe letra ku shkruhej “FURY”./Zëri

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image