Shefki Kuqi shënon dhe ‘fluturon’ në ‘Fadil Vokrri’

Shefki Kuqi shënon dhe ‘fluturon’ në ‘Fadil Vokrri’

Sport qershor 15, 2019 - 21:12
Lexoni detajet

Është barazuar në 2:2 rezultati në ndeshjen e yjeve mes Xhakës dhe Rashicës.

   Golin e barazimit për ekipin e Rashicës e shënoi Shefki Kuqi.

Ish sulmuesi i disa skuadrave nga Premierliga, tregoi edhe një herë se nuk ka harruar të festoi në mënyrën e tij të veçantë, duke ‘fluturuar’.

Festimi i Kuqit ndezi atmosferën në stadiumin ‘Fadil Vokrri’. /Lajmi

Image 
Image